Fotograf Tina

📍 Bröllopsfotografer i Halmstad

Fotograf Tina

8.3

Fotograf Tina, baserad i Halmstad, erbjuder en professionell tjänst för bröllopsfotografering och porträtt. Med en känsla för ljus och komposition skapar Tina vackra och minnesvärda bilder. Hon är känd för att skapa en bekväm atmosfär under sessionen, vilket resulterar i naturliga och äkta uttryck.

Tina fokuserar på att dokumentera personliga ögonblick och fånga essensen av varje tillfälle. Hennes kreativa approach och tekniska skicklighet garanterar att varje bild blir ett värdefullt minne, och ger en positiv upplevelse för alla deltagare.

Fotograf Tina ligger på plats 4 av 10 i bröllopsfotografer i Halmstad

Kundrecensioner

★★★★★
★★★★★

Fotograf Tina har ett betyg på 5 av 5, baserat på över 27 recensioner på Google

NANA ROZAS

Tina hjälpte oss att få våra dröm bilder. Och Tina gjorde så att vi fick en rolig och fin upplevelse som lättade upp stämningen och gjorde så att fotosessionen inte blev stel, och därför fick vi dessutom en massa skratt och roliga minnen.

NANA ROZAS ☆ 5/5
Linda

Väldigt trevlig och duktig fotograf

Linda ☆ 5/5
Alexandra Sjöholm

Såg en fantastiskt fin bild från Fotograf Tina som jag köpte. Ett vackert djup och ljus i bilden, är väldigt nöjd och den pryder sin plats perfekt.

Alexandra Sjöholm ☆ 5/5
MoonNettle

Superduktig fotograf som är kreativ och påhittig med sina plåtningar. Mina graviditetsbilder blev fantastiska och kommer vara ett minne för livet. Kan definitivt rekommendera Tina till alla som önskar en rolig fotosession där slutresultatet blir fina minnen i form av vackra foton.

MoonNettle ☆ 5/5
Anna Bengtsen

Väldigt duktig fotograf. Kände mig trygg och det var lättsamt. Jätteroligt att få vara med på " så har du inte sett en halmstadbo" Längtar att få se utställningen och alla fina bilder på alla.

Anna Bengtsen ☆ 5/5
Heidi Löfgren

Super fina bilder tagna på maken som viking..... Detta är dock en åskådarbild 🙂

Heidi Löfgren ☆ 5/5
charlotte polson

Fantastisk fotograf med ett ovanligt skarpt öga för detaljer och stämningar! Top notch!

charlotte polson ☆ 5/5

Information om Fotograf Tina

Adress

Fotograf Tina är belägen på Gryningsvägen 28B, 302 67 Halmstad, Sverige

Telefon

Telefonnumret till Fotograf Tina är +46 70 953 48 98

Webbplats

Webbplatsen för Fotograf Tina är: fotograftina.com

Öppettider

Måndag: Öppet dygnet runt
Tisdag: Öppet dygnet runt
Onsdag: Öppet dygnet runt
Torsdag: Öppet dygnet runt
Fredag: Öppet dygnet runt
Lördag: Stängd
Söndag: Stängd

Kontakta Fotograf Tina

    Liknande alternativ till Fotograf Tina

    Go up