DoktorNordic SUNDSVALL

📍 Skönhetssalonger i Sundsvall

DoktorNordic SUNDSVALL

5.8

Doktor Nordic i Sundsvall är en skönhetssalong som framstår som en plats där professionell kompetens möter ett omtänksamt välkomnande. Salongen verkar ha ett gott rykte för sin förmåga att korrigera och förbättra resultat från andra behandlingsställen. Fokus ligger på att ge en trygg och personlig service, där klientens behov står i centrum.

Många uppskattar den noggranna utförandet och det positiva, engagerade bemötandet från personalen. Den höga servicenivån bidrar till en helhetsupplevelse som lämnar ett starkt, positivt intryck. Doktor Nordic är ett rekommenderat val för den som söker hudvårdsbehandlingar i Sundsvall.

Funktioner och tjänster hos DoktorNordic SUNDSVALL

Från företaget

  • Identifierar sig som ägt av kvinnor

Alternativ för tjänsten

  • Tjänster på plats

Bekvämligheter

  • Toalett

Målgrupp

  • Hbtq+-vänlig
  • Trygg plats för transpersoner

Planering

  • Tidsbokning krävs
  • Tidsbeställning rekommenderas

Betalningar

  • Bankkort
  • Kreditkort

Parkering

  • Avgiftsfri parkering

DoktorNordic SUNDSVALL ligger på plats 30 av 43 i skönhetssalonger i Sundsvall

Kundrecensioner

★★★★★
★★★★★

DoktorNordic SUNDSVALL har ett betyg av 5 av 5 baserat på över 7 recensioner on Google

Felicia Jurván

Fantastiskt! Aldrig fått så bra bemötande innan. Yasmine är så proffsig och kan sin sak. Omhändertagande. Så så nöjd! Hon räddar mitt ansikte från annan salong där dom gjort fel vid utförande.

Felicia Jurván ☆ 5/5
Leslie & Johana Villarroel Vásquez (les.joh)

Här har vi ett proffsigt ställe PÅ RIKTIGT. Allt från bemötande, mottagande och utförande var 10/10. Super nöjd, tack Doktor Nordic

Leslie & Johana Villarroel Vásquez (les.joh) ☆ 5/5
Cecilia Holmgren

Fantastiskt ställe! Är alltid nöjd och underbar tjej

Cecilia Holmgren ☆ 5/5
matilda sjöström

Yasmin fick mig att känna mig så himla trygg under båda mina besök och jag är SÅ SÅ nöjd med mina fina läppar! Rekommenderar verkligen

matilda sjöström ☆ 5/5

Information om DoktorNordic SUNDSVALL

Adress

DoktorNordic SUNDSVALL är belägen på Tullgatan 6, 852 31 Sundsvall, Sverige

Webbplats

Webbplatsen för DoktorNordic SUNDSVALL är: bokadirekt.se/places/doktor-nordic-sundsvall-58570

Kontakta DoktorNordic SUNDSVALL

    Liknande alternativ till DoktorNordic SUNDSVALL

    Go up